TRIDENT BOATS

10 lat doświadczenia

TRIDENT BOATS to zespół profesjonalistów, którzy swoje zebrane w wielu zakątkach świata doświadczenie przekuwają w produkt, który ma za zadanie zapewnić wam to co sami tak bardzo kochamy – Przygody!

Pracujemy razem nie tylko jako grupa zapalonych łódkomaniaków, ale również jako grupa specjalistów w pracy z poliuretanami. Materiały, z którymi pracujemy używane są do tworzenia marzeń, tak więc za punkt honoru stawiamy sobie aby zapewnić ich największą jakość tak aby mogły zapewnić wam wspomnienia, które zostaną z wami na długo.

Wasze bezpieczeństwo, komfort i co równie ważne przeżycia są czymś co naprawdę wiele dla nas znaczy.

Łodzie motorowe

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą łódek, które zapierają dech wyglądem, a nie ceną. Doświadczenie pozwala nam używać technologii stosowanych przy łodziach luksusowych do tworzenia łodzi użytkowych, których cena zaczyna się od 37 000 zł netto.

Produkty z laminatu

Na zlecenie tworzymy gotowe produkty z laminatu dla każdej branży. Dzięki znajomości zastosowania wielu technik (sieczka, ręczna, infuzja) dopasujemy metodę produkcji do twoich potrzeb i zapewnimy najwyższą jakość produktu.

Naprawy laminatu

W naszym warsztacie przeprowadzamy staranną i trwałą odnowę laminowanych powierzchni. Zadbamy o to, żeby twoja łódź lub inny powierzony produkt błyszczał jak nowy.